Про компанію | DiVaDent - стоматологічний центр в Одесі
м. Одеса, вул. Степова, 62

Пн-Пт - з 9:00 до 18:00, Сб - з 9:00 до 15:00

+38 (093) 957 85 95
RU UA

Ваша посмішка - наша професія

Надання всіх видів стоматологічних послуг на високому професійному рівні

Cтоматологічна клініка DiVaDent

Стоматологічна клініка DiVaDent заснована у 2002 році в місті Біляївка. У 2007 відкрив двері філія в Маяки, а у 2017 – в Одесі. Протягом 18 років фахівці клініки повертають здоров’я зубам пацієнтів, і змушують посмішки сяяти.

Кваліфікація лікарів-стоматологів охоплює всі поширені стоматологічні захворювання. Використовуючи нове обладнання, лікування карієсу, реставрація зубів та протезування виходять на новий рівень. Клініка надає послуги естетичної стоматології, ортодонтичне і пародонтологічне лікування. Кожен пацієнт проходить консультацію та отримує рекомендації щодо профілактики захворювань.

Записатися на прийом або дізнатися додаткову інформацію ви можете в адміністратора. На офіційному сайті вказані ціни на стоматологічні послуги, щоб заздалегідь ознайомитися з прайсом.

Клініка DiVaDent – це лікарі вищої категорії, які працюють у всіх відомих напрямках стоматології, який забезпечують комплексний підхід в лікуванні зубів. Стоматологи повернуть естетичну привабливість усмішці та відновлять функціональність зубного ряду.

Перебуваєте в пошуку стоматолога? Звертайтеся, ми чекаємо вас щодня.

Індивідуальний підхід

Гарантія на послуги

Сучасне обладнання

Безпека

Невідкладна допомога

Комфорт

Наші фахівці

Попок Вадим Михайлович
Попок Вадим Михайлович
Лікар-стоматолог вищої категорії, стаж більше 30 років
Одеса
Попок Дмитро Вадимович
Попок Дмитро Вадимович
Лікар-стоматолог вищої категорії, стаж більше 10 років
Одеса
Колесник Олександр Васильович
Колесник Олександр Васильович
Лікар-стоматолог, стаж більше 5 років
Одеса
Спиридонова Анна Дмитрівна
Спиридонова Анна Дмитрівна
лікар-стоматолог, спеціалізація по загальній стоматології, стаж більше 5 років
Одеса
Довженко Оксана Євгенівна
Довженко Оксана Євгенівна
зубний лікар, спеціалізація по загальній стоматології
Одеса
Луценко Людмила Миколаївна
Луценко Людмила Миколаївна
лікар-стоматолог вищої категорії, спеціалізація по загальній стоматології, ортопедії, стаж більше 15 років
Одеса
зубная имплантация

Чим відрізняється імплантація зубів від протезування

25.08.2021

Можливості сучасних методик протезування не обмежені. Стоматологічні клініки пропонують різні способи відновлення зубів: від класичного мостового протезування до імплантації імплантів. Кожен з методів відрізняється часом проведення процедури, складністю і вартістю. Роблячи вибір між протезуванням або імплантацією зубів, варто враховувати, що від цього залежить довговічність конструкції. Наслідки відсутності зубів При втраті зуба не варто відкладати його..

Перший візит до ортодонта

30.03.2021

Бачити променисту дитячу посмішку – одну з найвищих у світі задоволень! Однак, помічаючи у своєї дитини викривлення зубів, батьки починають турбуватися і думати про перший прийом в ортодонта. І не дарма. Дефект бажано усунути чим раніше, тим краще. Викривлений прикус – це нерівномірний розподіл жувального навантаження, а отже проблеми травлення. Неправильний розвиток зубощелепної системи безпосередньо..

Перший візит до стоматолога

09.12.2020

Первинна консультація стоматолога – обов’язковий захід, необхідне для постановки правильного діагнозу і призначення відповідного лікування. Крім того, на огляді у стоматолога можна отримати вичерпну інформацію щодо стану зубів і профілактичних заходів, покликаних унеможливлювати розвиток різних захворювань. Візит до стоматолога, в деяких випадках, може супроводжуватися і терапевтичними процедурами, які здатні оперативно вирішити з’явилася проблему. Що являє..