Новини | DiVaDent - стоматологічний центр в Одесі
м. Одеса, вул. Степова, 62

Пн-Пт - з 9:00 до 18:00, Сб - з 9:00 до 15:00

+38 (093) 957 85 95
RU UA

Новини

зубная имплантация

Чим відрізняється імплантація зубів від протезування

25.08.2021

Можливості сучасних методик протезування не обмежені. Стоматологічні клініки пропонують різні способи відновлення зубів: від класичного мостового протезування до імплантації імплантів. Кожен з методів відрізняється часом проведення процедури, складністю і вартістю. Роблячи вибір між протезуванням або імплантацією зубів, варто враховувати, що від цього залежить довговічність конструкції. Наслідки відсутності зубів При втраті зуба не варто відкладати його..

Перший візит до ортодонта

30.03.2021

Бачити променисту дитячу посмішку – одну з найвищих у світі задоволень! Однак, помічаючи у своєї дитини викривлення зубів, батьки починають турбуватися і думати про перший прийом в ортодонта. І не дарма. Дефект бажано усунути чим раніше, тим краще. Викривлений прикус – це нерівномірний розподіл жувального навантаження, а отже проблеми травлення. Неправильний розвиток зубощелепної системи безпосередньо..

Перший візит до стоматолога

09.12.2020

Первинна консультація стоматолога – обов’язковий захід, необхідне для постановки правильного діагнозу і призначення відповідного лікування. Крім того, на огляді у стоматолога можна отримати вичерпну інформацію щодо стану зубів і профілактичних заходів, покликаних унеможливлювати розвиток різних захворювань. Візит до стоматолога, в деяких випадках, може супроводжуватися і терапевтичними процедурами, які здатні оперативно вирішити з’явилася проблему. Що являє..