Перший візит до стоматолога | DiVaDent - стоматологічний центр в Одесі
м. Одеса, вул. Степова, 62

Пн-Пт - з 9:00 до 18:00, Сб - з 9:00 до 15:00

+38 (093) 957 85 95
RU UA

Перший візит до стоматолога

Первинна консультація стоматолога – обов’язковий захід, необхідне для постановки правильного діагнозу і призначення відповідного лікування. Крім того, на огляді у стоматолога можна отримати вичерпну інформацію щодо стану зубів і профілактичних заходів, покликаних унеможливлювати розвиток різних захворювань.

Візит до стоматолога, в деяких випадках, може супроводжуватися і терапевтичними процедурами, які здатні оперативно вирішити з’явилася проблему.

Що являє собою первинна консультація стоматолога

Консультація стоматолога включає в себе наступні етапи:

  • пацієнтом заповнюється так звана “анкета пацієнта” для подальшого лікування, де вказуються хвороби, перенесені пацієнтом, препарати, які він приймає, і надається інша необхідна стоматолога інформація.
  • отримавши дані про здоров’я пацієнта, фахівець виконує огляд ясен і зубів. У процесі первинного огляду порожнини рота, виявляється справжня причина появи тієї чи іншої симптоматики.
  • після укладення стоматолог розробляє терапевтичний план – документ, в якому фіксуються всі лікувальні процедури, спрямовані на боротьбу із захворюванням. Кваліфікований фахівець в процесі первинного огляду у стоматолога визначає, чи необхідно звертатися до вузькопрофільних спеціалістів, після чого призначає максимально ефективний курс лікування.
  • в ході консультації пацієнт може обговорити зі стоматологом різні варіанти лікування зубів. У фахівця слід отримати вичерпну інформацію про методику лікування, використовуваних препаратах і відновлювальному періоді.

Все, що входить в первинний прийом стоматолога, дозволяє лікарю отримати максимум інформації для успішного лікування, а пацієнт в такому випадку має можливість вибрати відповідну лікувальну процедуру, дізнатися вартість лікування і розрахувати час, який буде витрачено на відвідування лікаря.

первичный осмотр

У деяких випадках, при першому огляді у стоматолога неможливо грамотно дати оцінку всієї ситуації, тому лікар залучає фахівців суміжних спеціальностей або призначає додаткові діагностичні заходи, наприклад, комп’ютерну томографію. Природно, пацієнт отримує повну інформацію про додаткові процедурах і дає свою згоду на їх проведення.

Чому перша консультація стоматолога платна

На ціну візиту до стоматолога впливають певні чинники, це: робота молодшого медичного персоналу, забезпечення кабінету водою і електрикою, використання одноразових стерильних витратних матеріалів, знання стоматолога, який за відведений час зобов’язаний не тільки оглянути ротову порожнину, а й вибрати правильний і гарантовано ефективний курс лікування.

В цілому, пацієнт у стоматолога в ході такого огляду отримує цінну інформацію, що дозволяє швидко оцінити витрати на лікування, як за часом, так і по фінансам.