Послуги стоматології Одеса | DiVaDent - стоматологічний центр в Одесі
м. Одеса, вул. Степова, 62

Пн-Пт - з 9:00 до 18:00, Сб - з 9:00 до 15:00

+38 (093) 957 85 95
RU UA

Повний цикл стоматологічних послуг в DiVaDent

Клініка стоматології DiVaDent пропонує повний цикл стоматологічних послуг, в яких гармонійно поєднуються прогресивні технології, використання виключно якісного обладнання, висока кваліфікація всього персоналу та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Професійна допомога від стоматології DiVaDent

Клієнтам пропонується наступний спектр послуг в стоматологічній клініці DiVaDent:

  • комплексне терапевтичне лікування зубів і ясен;
  • естетична стоматологія;
  • допомога хірурга, ортодонта та ортопеда;
  • лікування зубів і профілактика у дітей;
  • весь комплекс додаткових послуг.

Кваліфіковані фахівці клініки DiVaDent використовують у своїй практиці найсучасніше обладнання для лікування зубів і передові матеріали, що володіють високим ступенем надійності та бездоганною якістю.

Відвідавши офіційний сайт клініки, клієнт має можливість ознайомитися з переліком пропонованих послуг, їх описом, перевагами та недоліками різних лікувальних методик. Крім того, в телефонному режимі наші співробітники дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять щодо послуг стоматологічної клініки DiVaDent.

Вартість послуг в стоматології DiVaDent в Одесі

Цінова політика в стоматології DiVaDent досить доступна та формується з урахуванням використовуваних процедур, матеріалів і витраченого стоматологом часу на лікування пацієнта. Також, в стоматологічній клініці розроблена ефективна програма лояльності, що дозволяє постійним пацієнтам отримувати значні знижки на різні процедури та лікування.

Стоматологія DiVaDent має бездоганну репутацію – безліч постійних клієнтів віддає їй перевагу, завдяки комфортабельності кабінетів, оснащених сучасним обладнанням і кваліфікації працюючих тут фахівців.

До вибору стоматологічної клініки слід підходити з усією відповідальністю, тому варто розглянути всі варіанти, порівняти відгуки клієнтів, якість обладнання, кваліфікацію лікарів, відгуки клієнтів і вибрати відповідну для себе стоматологію.

Довіривши здоров’я своїх зубів професіоналам стоматологічної клініки DiVaDent, клієнти отримують гарантію якості виконаних робіт за всіма видами послуг, індивідуальне обслуговування, увагу медичного персоналу і лікаря, а також повну консультацію щодо лікування і профілактики будь-яких захворювань зубів і ясен.