Доросла стоматологія | DiVaDent - стоматологічний центр в Одесі
м. Одеса, вул. Степова, 62

Пн-Пт - з 9:00 до 18:00, Сб - з 9:00 до 15:00

+38 (093) 957 85 95
RU UA

Стоматологія для дорослих

Якісна стоматологія для дорослих - всі види лікування зубів без болю

Відгуки наших клієнтів

Дивитися усі

Лідія

25 червня 2020 р.

Була здивована якістю роботи і професійним обслуговуванням клініки! Доктор уважний, все докладно пояснює. Лікування пройшло дуже добре. Спасибі!

Дмитро

19 березня 2020 р.

Для планового огляду вибрав клініку Дівадент, тк живу поблизу. Оперативно записали на прийом до стоматолога. Провели огляд і консультацію якісно і зрозуміло. Устаткування сучасне, в лікуванні використовують комплексний підхід. Рекомендую.

Христина

13 лютого 2020 р.

Клініку мені рекомендувала моя знайома, яка туди зверталася. Мені потрібно було перевірити зуби і поставити пломбу. Лікар мене проконсультував спочатку. Мені сподобалося, як у них працюють без поспіху.

Доросла стоматологія

Доросла стоматологія в DiVaDent – ідеальне поєднання надточних діагностичних заходів, ефективної комплексної терапії та розумної вартості всіх послуг, що надаються. Компетентні фахівці клініки мають значний практичний досвід лікування найскладніших захворювань зубів із застосуванням передових технологій і кращих матеріалів, тому DiVaDent має бездоганну репутацію на ринку стоматологічних послуг.

Стоматологічні послуги для дорослих

Комплекс сучасних стоматологічних процедур для дорослих дозволяє своєчасно проводити профілактику та ефективно лікувати захворювання зубів і ясен навіть у складній формі. Клініка DiVaDent пропонує своїм клієнтам широкий спектр послуг у всіх напрямках стоматології.

Гігієна і відбілювання

Повноцінний догляд за зубами і яснами включає проведення професійних процедур з гігієни порожнини рота і видалення зубного нальоту в умовах стоматологічного кабінету мінімум два рази на рік. Також, в клініці DiVaDent пропонується послуга по високоякісному і максимально безпечному відбілюванню та чищенню зубів.

Терапія

Терапевтична стоматологія для дорослих заснована на комплексі лікувальних процедур, що дозволяють ефективно боротися з карієсом, пульпітом, періодонтитом і іншими захворюваннями, а також повертати анатомічну форму зубів. Якщо ви шукаєте, де можна вилікувати зуби – ви потрапили за адресою.

Ортопедія

Стоматологічні послуги для дорослих в області ортопедії включають діагностику і протезування або установку регулюючих апаратів у випадках, коли порушена цілісність і функціональність зубощелепної системи. Для вас також є можливість повернути красу і здоровий вигляд зубів за допомогою вінірів – установка вінірів в стоматології DiVaD

Хірургія

Стоматологічна хірургія спеціалізується, в основному, на різних ефективних методиках видалення пошкоджених зубів. Фахівці клініки DiVaDent проводять дану процедуру максимально безпечно і безболісно. Для тих, хто боїться і не може зважитися на процедуру, пропонуємо ознайомитися з процедурою – безболісне видалення зуба в стоматології.

Пародонтологія

Пародонтит – досить поширена хвороба, яка характеризується запальним процесом в яснах і може закінчитися втратою зуба – лікування пародонтиту стало набагато ефективніше.

Фахівці клініки DiVaDent, що спеціалізуються на пародонтології та дорослої стоматології в Одесі, в процесі лікування видаляють хвороботворну мікрофлору і зменшують зубоясневі кишені до нормальних розмірів, що дозволяє пацієнтові згодом самостійно стежити за здоров’ям своїх зубів і звертатися до стоматологів виключно для профілактичних оглядів.

Ортодонтія

Широкий комплекс послуг у сфері ортодонтії в Одесі пропонує стоматологічна клініка DiVaDent. Фахівці клініки мають величезний досвід у напрямку вирівнювання прикусу і використовують для цього тільки кращі технології і найнадійніші матеріали.