Професійна гігієна зубів Одеса | DiVaDent - стоматологічний центр в Одесі
м. Одеса, вул. Степова, 62

Пн-Пт - з 9:00 до 18:00, Сб - з 9:00 до 15:00

+38 (093) 957 85 95
RU UA

Професійне відбілювання зубів

Професійна гігієна порожнини рота для здоров'я зубів і ясен

Попри величезну користь щоденного чищення зубів і порожнини рота, для боротьби з багатьма захворюваннями потрібно регулярна професійна чистка в умовах стоматологічної клініки. Ігноруючи гігієну порожнини рота, людина може зіткнутися з неприємними та досить небезпечними хворобами, які вимагають уже серйозного комплексного лікування.

Стоматологічна клініка пропонує послугу професійної гігієни порожнини рота від нальоту і каменю із застосуванням сучасних методів і технологій без шкоди для ваших зубів.

Види професійної гігієни порожнини рота

Сучасна стоматологія пропонує наступні основні види професійної чистки зубів і ясен:

 • механічна – фахівець вручну видаляє зубний камінь і наліт, що утворився, використовуючи спеціальні сучасні інструменти та засоби;
 • апаратна – емаль очищається подається під потужним натиском сумішшю, в яку включені абразив, вода і повітря;
 • ультразвукова чистка зубів – ультразвук ефективно дробить відкладення і зубний камінь в самих важкодоступних місцях.

Механічне чищення ротової порожнини часто використовують в дитячій стоматології, а за допомогою ультразвуку та апаратних процедур видаляють наліт і камені у дорослих пацієнтів. Регулярне чищення каменів на зубах є гарантією хорошого стану емалі та дозволяє не вдаватися до дорогого лікування в майбутньому. Крім того, професійна чистка зубів в Одесі дає можливість позбутися від карієсу на ранніх стадіях без пломбування.

Як часто потрібно проходити процедуру чищення зубів?

Періодичний огляд у стоматолога слід проходити раз на пів року. Разом із загальним оглядом можна проводити та професійну гігієну порожнини рота. Такий підхід дуже зручний завдяки значній економії часу та ефективний, завдяки надійній профілактиці різних захворювань.

Етапи професійної гігієни порожнини рота

Фахівці клініки DiVaDent абсолютно безболісно проводять комплексну чистку зубів в Одесі, що складається з наступних етапів:

 • чистка ультразвуком. Спеціальний ультразвуковий інструмент дозволяє відокремити камінь без пошкодження емалі.
 • чистка за допомогою аерозолі. Суміш, що подається під тиском, забезпечує м’яку, але ретельне очищення поверхні кожного зуба і міжзубного простору. Крім того, процедура має оздоровчий гідромасажний ефект.
 • полірування. В процесі проведення процедури по гігієнічному чищенню ротової порожнини фахівцем виконується і механічна обробка емалі. Для полірування використовується спеціальна паста, після такої обробки зуби стають гладкими і блискучими.
 • фторування. Очищена і відполірована емаль зміцнюється спеціальними гелями і лаками, що підвищують ступінь міцності поверхні зуба і забезпечують надійну профілактику каріозного процесу.

Записатися на чистку зубів в клініку DiVaDent

Щоб записатися на чистку зубів, слід звернутися до консультантів клініки, які в телефонному режимі запишуть на процедуру і детально відповідять на всі питання, що цікавлять щодо ціни чистки зубів, тривалості даної процедури та інших послуг, пропонованих стоматологією DiVaDent.

 • Послуги

  вартість

 • Професійне відбілювання, 1 зубні ряди

  2700 грн

 • Професійне відбілювання, 2 зубні ряди

  4000 грн

 • Капа для відбілювання

  700 грн

 • Ендодонтичне відбілювання зубів, 1 Візит

  300 грн

 • Ендодонтичне відбілювання зубів, 2 Візит

  300 грн

 • Ендодонтичне відбілювання зубів, 3 Візит

  300 грн

 • Відбілювання, 1 одиниця

  500 грн

Важливо!

Ціна на деякі послуги визначається індивідуально для кожного клієнта. Для цього проконсультуйтеся з нашим адміністратором або стоматологом. У деяких випадках для визначення вартості послуги потрібен огляд стоматолога.

Відгуки наших клієнтів

Дмитрий

12.08.2021

Забросил походы к стоматологу и зубной налет нарос так, что чистка зубов не помогала. Нашел профессиональную гигиену зубов от DiVaDent. Хожу раз в полгода. Стоимость оправдана, кому интересно прохожу ультразвуковую чистку зубов. Кроме гигиены полости рта, есть как чистка зубов от камня, так и отбеливание зубов.

Николай

24.08.2021

Делал чистку зубов от камня и отбеливание зубов, простая чистка зубов не справлялась. Стоимость хорошая. Раз в полгода делаю профессиональную гигиену зубов – зубного налета нет. Советую ультразвуковую чистку зубов от Дивадент и настоятельно рекомендую следить за гигиеной полости рта.

Мария

05.09.2021

Стоимость отличная. Можно сделать чистку зубов от камня, отбеливание зубов, ультразвуковую чистку зубов. Раз в полгода вожу детей на профилактику, почистить, убрать налет, проверить есть ли кариес.