Професійне чищення зубів | DiVaDent - стоматологічний центр в Одесі
м. Одеса, вул. Степова, 62

Пн-Пт - з 9:00 до 18:00, Сб - з 9:00 до 15:00

+38 (093) 957 85 95
RU UA

Професійне чищення зубів

Професійна гігієна порожнини рота для здоров'я зубів і ясен

Фотогалерея

Стоматологічна клініка DiVaDent пропонує послугу професійної чистки зубів, видалення нальоту і зубного каменю швидко і безболісно. Ваші зуби будуть чистими та відполірованими, а емаль виблискувати.

Навіть при самому якісному самостійному догляді за ротовою порожниною неможливо повністю видалити сірий наліт на зубах. Не можуть розв’язувати цю задачу та інноваційні зубні електрощітки, які стали такими популярними останнім часом. Поступово наліт твердне і стає зубним каменем. В цьому випадку професійна чистка зубів вже обов’язкове.

Навіщо потрібна професійна гігієна зубів?

Вчені провели ряд досліджень, які доводять, що людина не може самостійно перемогти бактерії, що розмножуються на зубах. За допомогою звичайної зубної щітки не можна повністю прибрати наліт з зубів.

Сприятливе середовище для розмноження патогенних мікроорганізмів створюється внаслідок залишків їжі між зубами і вуглеводів, якими харчується кожна людина. Взаємодія залишків їжі і слини призводить до появи нальоту, а пізніше до каменів в яснах і карієсу. Якщо не проводити чистку зубів у стоматолога від каменю, корінь оголюється, а сам зуб стає рухомим і набуває непривабливий вигляд.

Зубний наліт

Чищення зубів до і після сну, а також після прийому їжі обов’язкове. В іншому випадку на зубах близько ясен утворюється наліт, в якому знаходяться бактерії, які дають значної шкоди емалі і ясен. Якщо не звертатися до фахівців в області стоматології для проф чищення зубів, наліт затвердіє і стане зубним каменем.

гигиена рта

Зубний камінь

Зубний камінь – це тверді відкладення жовтого або коричневого кольору. На його формування впливають індивідуальні особливості людини, регулярність догляду за ротовою порожниною і вік. Почистити зуби від нальоту і каменю може тільки фахівець з використанням спеціального обладнання.

Чищення зубів в стоматології DiVaDent

У клініці DiVaDent професійні стоматологи проводять чистку зубів від залишків їжі, м’якого нальоту і зубного каменю за допомогою найсучаснішого обладнання.

Як проходить професійна чистка зубів?

Як же проходить чистка зубів? У процесі комплексного скейлінга, фахівець використовує найефективніші методики, що дозволяють провести виключно якісну очистку всього зубного ряду.

Огляд порожнини рота

В ході огляду фахівець оцінює стан зубів і ясен, виявляє зубний наліт і камінь. Отримавши всю необхідну інформацію, стоматолог підбирає ефективний метод чищення зубів.

Видалення нальоту і зубного каменю

Гранично ефективна комбінована методика, в ході якої виконується акуратне видалення нальоту. Після такої чистки зубів емаль залишається неушкодженою. Метод включає два етапи:

 • Чистка ультразвуком. Зубний камінь руйнується ультразвуковими хвилями, а подрібнені відкладення видаляють механічними насадками. Методика безболісна і безпечна.
 • AirFlow. Сучасне обладнання, за допомогою якого ефективно видаляється наліт і камінь, а також виконується полірування коронок.

Полірування зубної емалі

Після глибокого чищення зубів їх полірують спеціальною пастою. Варто пам’ятати, що після процедури не можна їсти і пити вино або каву протягом декількох годин – може статися пігментація зубів.

Фторування зубів

Після професійного чищення зубів для їх зміцнення і профілактики появи нальоту застосовуються спеціальні засоби, які забезпечують фторування емалі.

 • Послуги

  Вартість

 • Професійне відбілювання, 1 зубной ряд

  2700 грн

 • Професійне відбілювання, 2 зубных ряда

  4000 грн

 • Капа для відбілювання

  700 грн

 • Ендодонтичне відбілювання зубів, 1 Візит

  300 грн

 • Ендодонтичне відбілювання зубів, 2 Візит

  300 грн

 • Ендодонтичне відбілювання зубів, 3 Візит

  300 грн

 • Відбілювання, 1 од.

  500 грн

Важливо!

Ціна на деякі послуги визначається індивідуально для кожного клієнта. Для цього проконсультуйтеся з нашим адміністратором або стоматологом. У деяких випадках для визначення вартості послуги потрібен огляд стоматолога.