Імплантація зубів в Одесі, вартість | DiVaDent - стоматологічний центр в Одесі
м. Одеса, вул. Степова, 62

Пн-Пт - з 9:00 до 18:00, Сб - з 9:00 до 15:00

+38 (093) 957 85 95
RU UA

Імплантація зубів

Кваліфікована імплантація зубів в Одесі

Імплантація зубів – вживлення в кісткову тканину щелепи в ході хірургічної процедури імпланта, на який встановлюється зубний протез. Імплантація – передовий метод, що дозволяє забезпечити відновлення пошкоджених або відсутніх зубів.

Переваги імплантації в стоматології DiVaDent

Імплантація зубів в Одесі в клініці DiVaDent має ряд безсумнівних переваг, а саме:

 • Естетика. Стоматологи клініки використовують тільки найкращі матеріали та високоякісні зубні коронки, які практично не можна відрізнити від натуральних зубів.
 • Швидка реабілітація. Фахівці стоматології мають величезний досвід вирішення найскладніших завдань в області імплантації, тому проводять процедуру якісно, ​​що дозволяє пацієнтові дуже швидко відновитися.
 • Навантаження на кісткову тканину. За рахунок установки висококласних імплантів, знімається зайве навантаження на кістку.
 • Професійна імплантація з використанням сучасних технологій забезпечує установку надійної зубної конструкції і одночасно виключає втрату зубів, розташованих поруч.
 • Харчування. Встановлені на імпланти зубні протези дають можливість повноцінно приймати їжу. Знімні та мостовидні конструкції можуть випадати при пережовуванні.
 • Довговічність. У клініці DiVaDent встановлюються імпланти від кращих виробників, які гарантують якість і надійність своєї продукції. При цьому ціна на імплантацію зубів в Одесі цілком прийнятна.
 • Досить простий догляд. Постійним зубних протезів необхідний звичайний регулярний догляд, як і натуральним зубам. Крім того, слід періодично відвідувати лікаря для профілактичного огляду.
 • Профілактика. Установка імплантів є одним із заходів з профілактики пародонтозу: зубна конструкція гарантує непорушність розташованих поруч зубів.

Як проходить сам процес імплантації зубів в Одесі в DiVaDent?

У стоматологічній клініці DiVaDent використовуються два основних способи імплантації:

Одноетапний метод. Миттєва імплантація – вживлення штучного кореня на місце щойно видаленого зуба. Ціни на імпланти та штучні зуби, встановлені таким методом, досить прийнятні. Експрес-процедура включає наступні маніпуляції:

 • Після установки штифта стоматолог виконує ушивання ясен, а решта необхідних заходів проводяться після повного загоєння.
 • Крім імпланта, фахівець ставить і формувач ясен, який зберігає її природний контур.
 • На імплант ставиться тимчасова коронка і, якщо не спостерігається ніяких ускладнень, встановлюється вже постійний протез.

безболезненная имплантация зубов

Двоетапна методика. Процедура включає такі етапи:

 • оперативне втручання – стоматологом виконується установка зубного імплантату;
 • ортопедичні маніпуляції – фахівець забезпечує фіксацію абатмента і коронки.

Двоетапна імплантація займає чимало часу (від 2 місяців до пів року), але це надійний і максимально ефективний метод відновлення зубів. Ціну імплантації зубів в Одесі цим методом можна дізнатися у консультантів клініки DiVaDent в телефонному режимі.

Апарат, для виготовлення матеріалів протезування

Наші фахівці в роботі по створенню протезів використовують 3D-принтер Miicraft. Завдяки даному апарату створення і корекція моделі щелепи проходить в найкоротші терміни без жодних похибок.

Аппарат Miicraft для протезов

Реабілітація після протезування на імплантатах

Для відновлення нормальної життєдіяльності необхідно не тільки поставити імпланти, а й пройти повноцінну реабілітацію. Фахівці клініки DiVaDent нададуть всю необхідну інформацію, яка дозволить максимально швидко відновитися після оперативного втручання. Варто пам’ятати, що термін служби імпланта і коронки значною мірою залежить від правильної гігієни порожнини рота, тому потрібно постійно стежити за станом своїх зубів і регулярно проходити профілактичні огляди у стоматолога.

 • Послуги

  Вартість

 • Імплантація (450 дол по курсу)

  12600 грн

 • Імплантація (550 дол по курсу)

  15400 грн

 • Одномоментна імплантація з видаленням та кістковою пластикою (600 дол по курсу)

  16800 грн

 • Видалення частини гвинта з імпланту

  2000 грн

 • Встановлення формувача ясен

  грн

Важливо!

Ціна на деякі послуги визначається індивідуально для кожного клієнта. Для цього проконсультуйтеся з нашим адміністратором або стоматологом. У деяких випадках для визначення вартості послуги потрібен огляд стоматолога.

Відгуки наших клієнтів

Кирилл

14.01.2021

Давно собирался поставить имплант. Искал в Одессе клиники с адекватными ценами. Наконец-то нашел и решился на установку импланта. Стоимость порадовала, имплант отлично прижился.

Олег

11.04.2021

Ставили имплант жене. Стоимость – одна из самых нормальных в Одессе. Не знаю, откуда другие клиники берут бешеные цены за то, чтобы просто поставить имплант. А тут – установка импланта без боли, да и персонал отличный.

Ирина

26.08.2021

Делала установку импланта 4 месяца назад. Имплант ведет себя хорошо, очень довольна. Цены для Одессы доступные, в других клиниках вряд ли можно поставить имплант по такой стоимости.