Керамічні брекети на зуби - ціна | DiVaDent - стоматологічний центр в Одесі
м. Одеса, вул. Степова, 62

Пн-Пт - з 9:00 до 18:00, Сб - з 9:00 до 15:00

+38 (093) 957 85 95
RU UA

Керамічні брекети

Установка керамічних брекетів в Одесі - зробіть перший крок до ідеальної усмішці

Фотогалерея

Якщо ви в пошуку клініки, яка допоможе виправити нерівні зуби, прикус і зробити вашу посмішку красивою – ви потрапили за адресою. У стоматологічній клініці DiVaDent працюють досвідчені ортодонти, які грамотно складуть план лікування і встановлять якісні брекети за прийнятною вартістю.

Ідеальна посмішка не кожному дано від народження, тому сучасна стоматологія пропонує ефективні методи, що дозволяють повністю виправити дефекти зубів. Брекети для зубів – одна з найбільш затребуваних методик вирівнювання зубного ряду.

Керамічні брекети виділяються з пропонованих систем своєї естетичністю, вони міцні і також ефективні як металеві за деяким винятком.

З чого складаються керамічні брекет системи?

Керамічні системи конструктивно майже не відрізняються від конструкцій, виконаних з іншого матеріалу. Огляд виробу виготовляються з екологічних, інноваційних матеріалів, які мають винятковий ступінь міцності і гіпоалергенність.

Підстава – скоба

Скоба є підставою керамічної брекет-системи. Спеціаліст в області ортодонтії шліфує і чистить кожен зуб, після чого приклеюють на них спеціальним клеєм скоби.

Крила (скоби)

Цей виступає компонент системи має пазом, в якому розміщується дуга. Кожне таке крило закріплюють на спеціальному підставі. Для виготовлення крил також використовується кераміка.

Дуга

Компонент являє собою дугу з нержавіючого металу. Вона протягується через кожне крило і об’єднує всі компоненти на зубах людини в цілісну систему.

Лігатури

Лігатури у вигляді металевих, гумових або пластмасових кілець, закріплюються на крилах, щоб дуга не випадав з конструкції. Стоматологія пропонує і безлігатурні брекет-системи. Для фіксації дуги в такій конструкції передбачені кліпси.

Види керамічних брекет систем

Для установки брекетів з кераміки використовується зовнішня сторона зубного ряду, що робить їх конструкцією вестибулярного лінгвального типу. Залежно від типу кріплення розрізняють такі види брекет-систем:

Лігатурні

Такі системи комплектуються спеціальними лігатурами, які необхідні для утримання дуги в стабільному положенні. Тобто, завдяки їх використанню, дуга не вислизає з скоб. Металеві, гумові і пластикові лігатури пропонуються пацієнтам в різних кольорах. Лігатурні брекети-системи – це класичні вестибулярні брекети, що встановлюються на передній частині зубів.

Безлігатурні (самолігуючі)

Інноваційні брекет-системи мають технічно прогресивну конструкцію і називаються іноді самолігуючі. Для регулювання положення дуги в такій системі використовуються кліпси, які дуже просто відкрити та закрити

.

керамические брекеты одесса

Етапи установки керамічних брекетів

В умовах сучасного стоматологічного кабінету установка брекет-системи не займає багато часу. Щоб встановити керамічні брекети в Одесі, слід звернутися до кваліфікованих фахівців, які виконають цю безболісну процедуру протягом декількох відвідувань.

В ході першого візиту стоматолог оглядає пацієнта і консультує його щодо можливості використання тієї чи іншої системи, їх переваги та недоліки. Деякі пацієнти потребують встановлення лігатурних систем, тому що приховані брекети в складних випадках можуть бути неефективні.

Далі стоматолог проводить підготовку ротової порожнини до установки брекетів. Конструкція встановлюється тільки після того як проводиться повна санація ротової порожнини. В іншому випадку брекет-система може негативно вплинути на здоров’я зубів і погіршити ситуацію. Спеціаліст становить лікувальний план і обумовлює його з пацієнтом, після чого виконує всі необхідні терапевтичні маніпуляції

.

фиксация керамических брекетов

Перед установкою брекет-системи ортодонт уважно вивчає отримані за допомогою рентгена знімки і на їх підставі планує свої дії. Для створення оптимальної конструкції під індивідуальні особливості зубів і прикус пацієнта роблять відбиток. Безпосередньо установка конструкції здійснюється вже при наступному відвідуванні.

Для закріплення керамічних брекетів на кожен зуб використовується спеціальний клей. Після цієї процедури фахівець з’єднує конструкцію, використовуючи дугу. Для якісної установки брекет-системи потрібен великий практичний досвід в області ортодонтії. Весь процес триває близько двох годин, після чого пацієнт повинен регулярно відвідувати лікаря для регуляції дуги, яка повинна забезпечувати тиск на зуби.

При відклеюванні і поломки брекетів необхідно звернутися до стоматолога для оперативного виправлення ситуації. Слід пам’ятати, що протягом першого тижня після установки системи може з’являтися відчуття дискомфорту, але воно швидко проходить. Іноді спостерігається порушення дикції, тертя, оцарапиваніе мови і щік. У таких випадках для більш комфортної шкарпетки брекет-системи користуються спеціальним воском, який забезпечує захист слизової від різних травм.

Переваги керамічних брекетів

Керамічні брекети, ціна яких ідеально відповідає їх ефективності, мають наступні переваги:

 • винятковий ступінь естетичності – конструкція практично не помітна в ротовій порожнині і володіє тим же кольором, що і натуральна поверхня емалі;
 • пацієнт може вибрати колір керамічних брекетів, який буде максимально схожий з натуральним кольором емалі;
 • такі брекети дуже комфортно носити;
 • на виріб у пацієнтів не буває алергічних реакцій;
 • травми ясен виключені;
 • система дуже міцно фіксується;
 • порушення дикції виключено;
 • система ефективна в найважчих ситуаціях;
 • відгуки про керамічні брекети тільки позитивні;
 • установка здійснюється безболісно.

Пацієнт швидко адаптується до керамічної конструкції. Слід зазначити, що такі системи майже непомітні в роті, що актуально для молоді.

Недоліки брекетів керамічних

Попри всі свої достоїнства, брекети з кераміки мають і ряд недоліків:

 • керамічні конструкції не так міцні, як системи з металу – при цьому відклеювання однієї засувки від зуба призводить до повної заміни конструкції;
 • міцний чай, кава, алкогольні напої можуть призвести до зміни кольору брекетів;
 • система носиться більш тривалий термін;
 • досить висока ціна.
 • Послуги

  Вартість

 • Брекет-система керамічна

  15 000 грн

 • Самолігуюча кераміка Damon Clear

  23 000 грн

 • Корекція брекет-системи, 1 щелепа

  300 грн

 • Корекція брекет-системи, 2 щелепи

  600 грн

 • Мікроімпланти

  2000 грн

Важливо!

Ціна на деякі послуги визначається індивідуально для кожного клієнта. Для цього проконсультуйтеся з нашим адміністратором або стоматологом. У деяких випадках для визначення вартості послуги потрібен огляд стоматолога.

Відгуки наших клієнтів

тест 1

15.07.2021

Сломался зуб и я решила установить на то место зубной имплант. Обратилась в данную стоматологию. С анестезией все получилось безболезненно, правда привыкание было почти месяц, но мне объяснили, что у каждого человека оно протекает по разному.

тест 2

11.07.2021

Сломался зуб и я решила установить на то место зубной имплант. Обратилась в данную стоматологию. С анестезией все получилось безболезненно, правда привыкание было почти месяц, но мне объяснили, что у каждого человека оно протекает по разному.

тест 3

29.07.2021

Сломался зуб и я решила установить на то место зубной имплант. Обратилась в данную стоматологию. С анестезией все получилось безболезненно, правда привыкание было почти месяц, но мне объяснили, что у каждого человека оно протекает по разному.

тест 4

06.07.2021

Сломался зуб и я решила установить на то место зубной имплант. Обратилась в данную стоматологию. С анестезией все получилось безболезненно, правда привыкание было почти месяц, но мне объяснили, что у каждого человека оно протекает по разному.