Сапфірові брекети, ціна в Одесі, установка | DiVaDent - стоматологічний центр в Одесі
м. Одеса, вул. Степова, 62

Пн-Пт - з 9:00 до 18:00, Сб - з 9:00 до 15:00

+38 (093) 957 85 95
RU UA

Сапфірові брекети

Установка сапфіровою брекет системи в стоматологічній клініці DiVaDent

Фотогалерея

Для пацієнтів ортодонта питання естетики нерідко на першому місці. Сапфірові брекети забезпечують вищий її рівень не тільки після зняття брекет-системи, а й під час лікування. Це сучасна, функціональна, унікальна по дизайну технологія, що забезпечує завжди бездоганно привабливий зовнішній вигляд.

Що таке сапфірові брекети, з чого зроблені?

Це брекети класичного типу, які майже непомітні завдяки використанню матеріалів, за кольором ідентичним зубної емалі:

 • медичний сапфір;
 • металева дуга, пофарбована в біло-молочний відтінок.

Медичний сапфір виготовляється штучним шляхом і, на відміну від ювелірного, не має кольору – він абсолютно прозорий. Під час контакту зі слиною сапфір візуально зливається з кольором зубів, і при цьому красиво блищить на світлі. В результаті сапфірова брекет-система набуває високі естетичні характеристики.

Особливості сапфірових брекетів

Виготовлення сапфірових брекетів починається зі створення дорогоцінного каменю – сапфіра. Медичні сапфіри вирощують в такий спосіб: в спеціальній місткості монокристали нагрівають до температури вище 20 000 градусів, і відбувається кристалізація. Далі з каменю виготовляються замки та ретельно поліруються, щоб на них не міг утворюватися наліт в процесі лікування. В результаті протягом усього терміну носіння брекети не впадають в очі оточуючим.

Перед установкою бажано відбілити зубну емаль, якщо вона з жовтизною, тоді, заломлює світло, сапфіри будуть підкреслювати білизну зубів.

Вироби гіпоалергенні, не дряпають ясна і щоки, красиво переливаються в променях сонця і при світлі ламп. Вартість сапфірових брекетів висока, але повністю виправдана маса переваг.

сапфировые брекеты до после

Переваги сапфіровою брекет системи

Естетичні брекети з сапфіра цінуються не тільки внаслідок зовнішньої привабливості. Вони мають характеристики, що роблять їх застосування незрівнянно кращим в порівнянні з металевими аналогами:

 • естетичність – брекети практично непомітні;
 • твердість і міцність – твердість сапфіру порівнянна з алмазної, тому виріб міцне і надійне;
 • гипоаллергенність – на сапфір не буває алергії;
 • гладкість – кожен кристал термічні полірується, має обтічну форму, конструкція не травмує м’які тканини в роті;
 • ефективність – виправлення дефектів будь-якої складності.

Бездоганна сумісність сапфіру з організмом людини забезпечує пацієнту комфорт лікування від і до. Брекети встановлюються легко і безболісно, ​​процес звикання відбувається швидше, не виникає проблем з дикцією. Ця система виправлення кривизни зубів ідеальна для людей, соромляться встановлювати метал. Сапфірові брекети – ціна комфортного та естетичного розв’язання проблем нерівностей зубного ряду.

Мінуси

Сучасні сапфірові брекети мають відгуки тільки позитивного характеру. Сьогодні вирішені такі проблеми, як поява нальоту після прийняття в їжу продуктів, що мають здатність забарвлювати поверхні, з якими контактують (вино, кава, чай, ягоди). Виходячи з цього необхідність більш ретельного догляду також відпала. Єдиний недолік брекетів з дорогоцінного каменю – висока ціна.

Установка сапфірових брекетів

Установку ортодонтичної конструкції виробляє кваліфікований лікар. Для цього він в першу чергу проводить санацію ротової порожнини (проліковує карієс, якщо він є, видаляє камені та наліт). Після чого брекети прозорі акуратно і надійно закріплюються на зубному ряді. Брекет-система виготовляється для кожного пацієнта індивідуально. Протягом 1-2 роки носіння системи ортодонт періодично оглядає пацієнта і вносить необхідні корективи. Після зняття брекетів в ретенційний період лікар підбирає капу або пластину для закріплення результату і контролює процес.

Сапфірові або керамічні брекети?

Сапфір і кераміка принципово відрізняються за зовнішнім виглядом і властивостями, хоча керамічні брекет-системи здаються гідною альтернативою. Але при наочному порівнянні перших і других питання сапфірові або керамічні брекети вирішується сам собою. Кераміка не блищить на світлі, виглядає, як величезні сірі плями на зубах. Дуга керамічних брекетів помітніше, псує зовнішній вигляд конструкції. Якщо є гроші на сапфір – вибирайте його.

сапфировые или керамические брекеты

Догляд за сапфіровими брекетами

Сапфір – це не білі брекети, а прозорі, тому їх чищенні потрібно приділити більше уваги. Ортодонт порадить відповідні інструменти і зубні пасти. Для догляду потрібно Монопучкова щітка, іригатор або йоржик для міжзубних проміжків. Приблизно раз в 6 місяців пацієнт відвідує лікаря для професійного чищення, щоб краса посмішки була бездоганною.

Часті питання наших пацієнтів

Лікар відповідає на найбільш часті питання пацієнтів.

 

вопрос

Скільки часу потрібно носити сапфірові брекети?

Все індивідуально. Викривлення прикусу вирівнюються за 1-2 роки, нерівності іклів можна скорегувати за півроку-рік, а для звуження щілини між зубами достатньо 6-ти місяців. Терміни вказані без урахування підготовчого етапу. Точний попередній прогноз дасть ортодонт після огляду.

 

вопрос

З брекетами є можна тільки кашу і суп?

Звичайно ж не тільки. Їжте все, що не доставляє вам дискомфорту при пережовуванні. Наприклад, м’ясо телятини може застрявати в ортодонтичної конструкції, ірис – налипає. Тверду їжу рекомендовано нарізати шматочками.

 

вопрос

Яка тривалість ретенційного періоду?

0,5-3 роки, в рідкісних випадках нічні капи використовуються довічно, все залежить від конкретної ситуації.

 

вопрос

Чому сапфірове брекет система найдорожча?

Для створення сапфірових брекетів використовуються дорогий медичний сапфір і високоякісні комплектуючі. Сам процес виготовлення трудомісткий, кожен кристал полірується окремо. Виріб виготовляється індивідуально під пацієнта.

 

Якщо ви моніторили, яка на сапфірові брекети ціна в Одесі, то в клініці DiVaDent вона досить прийнятна. В якості альтернативи можливий комбінований варіант: сапфір + кераміка або сапфір + метал, при цьому кристали використовуються тільки на найбільш помітних, передніх зубах.

 • Послуги

  Вартість

 • Корекція брекет-системи, 1 щелепа

  300 грн

 • Корекція брекет-системи, 2 щелепи

  600 грн

 • Мікроімпланти

  2000 Грн

 • Брекет-система сапфірова

  18000 грн

 • Підклеювання ретейнера 1 зуб

  150 грн

 • Самолігуючий метал Damon Q 1 щелепу

  20000 грн

 • Самолігуюча кераміка Damon Clear

  23000 грн

 • Повторна фіксація брекета

  200 грн

 • Втрата елемента брекет-системи

  300 грн

 • Платівка (гвинт, вестибулярна дуга і тд) 1 щелепа

  2700 грн

 • Платівка з зубом (зубами) 1 зуб

  100 грн

 • Сплінт каппа

  3000 грн

 • Ремонт знімного апарату 1 щелепу

  600 грн

 • Корекція знімного апарату 1-2 щелепи

  200 грн

 • Зняття брекет-системи, полірування зубів і чистка 1 щелепи

  900 грн

 • Металевий незнімний ретейнер 1 щелепу

  1500 грн

 • Ретенційна каппа

  800 грн

Важливо!

Ціна на деякі послуги визначається індивідуально для кожного клієнта. Для цього проконсультуйтеся з нашим адміністратором або стоматологом. У деяких випадках для визначення вартості послуги потрібен огляд стоматолога.