Пародонтологія, лікування пародонтиту ясен Одеса | DiVaDent - стоматологічний центр в Одесі
м. Одеса, вул. Степова, 62

Пн-Пт - з 9:00 до 18:00, Сб - з 9:00 до 15:00

+38 (093) 957 85 95
RU UA

Пародонтологія

Лікування і профілактика ясен при пародонтиті

Послуги пародонтологии в стоматологічній клініці DiVaDent – лікування і профілактика будь-яких видів захворювань пародонту.

Пародонт – це живі тканини, які оточують зуб і утримують його в щелепної кістки. До складу пародонту входять ясна, періодонт, цемент і альвеолярні відростки. Пародонтит – запальний процес, що вражає ясна, який може привести до втрати зубів і виникнення небезпечних ситуацій. Пародонтологія – це розділ сучасної стоматології, що вивчає діагностику, профілактику і методи лікування цього захворювання.

Чому виникає пародонтит зубів

Патологія в пародонті розвивається через хвороботворних мікроорганізмів, що розмножуються в роті. Недотримання правил гігієни веде до значного збільшення їх кількості та появі запалення в яснах.

Крім того, послуги пародонтолога можуть знадобитися при:

 • травматичних ушкодженнях слизової в роті, в результаті яких інфекція проникає в глибину ясен;
 • ендокринних патологіях і зниженні імунітету.

Запущений запальний процес може привести до втрати зуба, тому при появі перших симптомів хвороби ясен слід негайно звернутися до стоматолога.

Лікування ясен в клініці DiVaDent

Фахівці клініки DiVaDent ставлять точний діагноз, використовуючи об’єктивні та інструментальні методи обстеження. Перш за все, стоматолог ретельно оглядає пацієнта і визначає наявність ознак запального процесу. У деяких випадках використовується зондування кишень між яснами та зубом. Також пацієнтові призначається рентгенографія, після чого стоматолог підбирає відповідний курс лікування, враховуючи отримані дані.

Лікування пародонтиту

Сучасна стоматологія пропонує лікувати запалення ясен за допомогою:

 • професійного чищення зубів, при якій знімається наліт і камінь;
 • медикаментозного лікування з використанням антисептичних препаратів;
 • хірургічного лікування, що застосовується при запущеному пародонтиті.

Клініка DiVaDent володіє всією необхідною лікувальною базою для ефективної терапії пародонтиту в будь-якій стадії, але варто пам’ятати, що краще вчасно звернутися до лікаря, якщо опухла ясна, щоб уникнути різного роду ускладнень.

Лікування пародонтозу

Залежно від стадії пародонтозу використовують різні методи лікування.

У легкій стадії захворювання успішно піддається лікуванню з використанням протизапальних препаратів і фізіотерапії. Також пацієнтові призначаються лікарські засоби, що підвищують імунітет.

У важкій стадії, при кровоточивості ясен і інших симптомах, потрібне хірургічне втручання для нарощування кісткової тканини. Як альтернатива, використовується лазерна терапія, в ході якої «запаюються» судини в пошкодженої тканини та зупиняється кровотеча.

Лікування гінгівіту

Гінгівіт лікується із застосуванням чистки зубів від м’яких і твердих зубних відкладень в умовах стоматологічного кабінету. Після цього, проводиться комплексне лікування ясен в Одесі, що має на увазі пломбування всіх зубів, уражених карієсом, ендодонтичного терапію при пульпіті та видалення коренів зубів, які не можна відновити.

Клініка DiVaDent допоможе своєчасно виявити захворювання і запропонувати ефективні методи лікування будь-якої складності.

 • Послуги

  Вартість

 • Плазмоліфтинг, 1 пробірка

  1400 грн

 • PerioChip, 1 шт

  700 грн

 • Підясеневий скейлінг, 1-3 зуба

  500 грн

 • Підясеневий скейлінг, 1 щелепа

  1900 грн

 • Гіалуронова кислота, 0,1 мл

  900 грн

 • Нанесення лікарських засобів

  100 грн

 • Бакпосів

  1000 грн

Важливо!

Ціна на деякі послуги визначається індивідуально для кожного клієнта. Для цього проконсультуйтеся з нашим адміністратором або стоматологом. У деяких випадках для визначення вартості послуги потрібен огляд стоматолога.