Лікування гінгівіту в Одесі ціни | DiVaDent - стоматологічний центр в Одесі
м. Одеса, вул. Степова, 62

Пн-Пт - з 9:00 до 18:00, Сб - з 9:00 до 15:00

+38 (093) 957 85 95
RU UA

Лікування гінгівіту

Лікування гінгівіту в клініці DiVaDent

Перелік послуг

Гінгівіт – це запальне захворювання ясен, викликане хвороботворними бактеріями. Проявляється почервонінням, сверблячкою і набряком ясен, при яких слід негайно звернутися в стоматологічну клініку для лікування гінгівіту. При відсутності належного лікування може розвинутися пародонтит, який може призвести до пошкодження кістки, розхитування і випадання великих жувальних зубів.

Несвоєчасне звернення до стоматолога для лікування гострого гінгівіту може привести до значних ускладнень і повної втрати зуба. Рекомендуємо звернутися за консультацією та обстеженням в нашу клініку DiVaDent для повного аналізу, виявлення захворювання і призначення плану лікування.

гингивит фото

Основні причини гінгівіту

Головною причиною розвитку гінгівіту є неправильний догляд за ротовою порожниною, в результаті якого прогресує зростання мікробів. Бактерії у вигляді зубного нальоту скупчуються між зубом і яснами, чим викликають запальний процес, що вимагає лікування гінгівіту в стоматології.

Гінгівіт може бути викликаний різними факторами з боку порожнини рота:

 • порушене слиновиділення, сухість ротової порожнини;
 • присутність на зубах зубного каменю;
 • неправильний прикус.

Іноді причиною захворювання стають пломби низької якості, брекети, ортодонтичні пластини. Знижений імунітет і різні захворювання також сприяють розвитку запальних процесів в порожнині рота, при прогресуванні яких потрібне лікування гінгівіту і пародонтиту.

Діагностика гінгівіту

Гінгівіт проявляється різними ознаками, які залежать від виду захворювання. Для його діагностування проводиться огляд ротової порожнини.

На розвиток гінгівіту вказують такі симптоми:

 • рихлість ясен, почервоніння і набряклість;
 • біль при жуванні твердої їжі;
 • підвищена чутливість тканин;
 • кровоточивість при прийомі їжі та чищення зубів;
 • неприємний запах з рота.

При появі цих ознак потрібно медикаментозне лікування гінгівіту.

Види гінгівіту

Гінгівіт класифікується симптоматично і проявляється в різних формах:

 • катаральний гінгівіт виражається запаленням і набряком ясен, які супроводжуються кровотечею, наявністю зубного нальоту, неприємним присмаком у роті.
 • виразково-некротична форма захворювання характеризується утворенням виразок.
 • гіпертрофічний гінгівіт викликає зміна тканин, яке супроводжується палінням і кровоточивістю ясен.
 • атрофическая форма проявляється дистрофією епітеліальних тканин, що призводить до зменшення обсягу ясен і оголення коренів зубів.
 • десквамативний гінгівіт виражається почервонінням ясен і утворенням виразкових уражень.

Кожна з цих гострих форм гінгівіту вимагає негайного лікування. Лікувальний план розробляється тільки після проведення комплексного обстеження.

Лікування гінгівіту в стоматології DivaDent

Стоматологічна клініка DivaDent використовує сучасні методи лікування в області пародонтології та, зокрема, лікування гінгівіту, які включають чистку зубної емалі від хвороботворних нальотів і відкладень, лікування уражених бактеріями зубів, ендодонтичне терапію при пульпіті.

Діагностика та лікування гінгівіту в Одесі проводиться на якісному обладнанні досвідченими кваліфікованими стоматологами.

Щоб довідатися про ціни на лікування гінгівіту, а також отримати професійну консультацію, потрібно зв’язатися з адміністратором клініки за телефонами, вказаними на сайті.

Важливо!

Ціна на деякі послуги визначається індивідуально для кожного клієнта. Для цього проконсультуйтеся з нашим адміністратором або стоматологом. У деяких випадках для визначення вартості послуги потрібен огляд стоматолога.