Пародонтологічна чистка зубів - ціна, записатися | DiVaDent - стоматологічний центр в Одесі
м. Одеса, вул. Степова, 62

Пн-Пт - з 9:00 до 18:00, Сб - з 9:00 до 15:00

+38 (093) 957 85 95
RU UA

Пародонтологічна чистка зубів

зняти симптоми пародонта і полегшити неприємні відчуття

Фотогалерея

Професійна пародонтологічна чистка зубів — дієвий метод, що допомагає позбутися від проблеми кровоточивості ясен.

Запишіться на безкоштовну консультацію в стоматологічний центр DiVaDent, щоб дізнатися конкретну вартість виконання пародонтологічної чистки зубів. Така процедура дозволить зняти симптоми пародонту і полегшити неприємні відчуття для пацієнта.

З огляду на ефективність закритого кюретажу (назва пародонтологічної чистки зубів), цю процедуру стоматологи застосовують для лікування пародонтозу, пародонтиту, гінгівіту та інших захворювань ясен.

кюретаж

Переваги закритого кюретажу

Основною перевагою пародонтологічної чистки зубів є можливість відстрочити або повністю виключити оперативне втручання при лікуванні різних захворювань пародонту. Завдяки професійно виконаної маніпуляції, вдається уникнути необхідності видалення уражених тканин. З огляду на цей момент, проведення пластики вуздечок або клаптевих операцій, що відрізняються значними цінами, виключено.

Плюси кюретажу пародонтального каналу:

  • видалення нальоту і зубного каменю (завдяки впровадженню спеціального інструменту можна повністю очистити поверхню зубів);
  • видалення бактерій в ротовій порожнині (нормалізація мікрофлори сприяє ефективному лікуванню);
  • превентивна міра від розвитку пришеечного карієсу;
  • чистка коренів зубів – ефективна профілактика неприємного запаху з рота;
  • ясна перестають кровоточити;
  • відбувається уповільнення процесів ураження тканин (пародонту).

За оцінками стоматологів, професійна пародонтологічна чистка допомагає зміцнити ясна. У комплексі з додатковими заходами відзначається розвиток відновних процесів.

Показання до проведення пародонтологічної чистки зубів

Важливо відзначити, що напрямок на пародонтологічну чистку в Одесі видає стоматолог після ретельного огляду ротової порожнини. Основним показанням є зміна кольору ясен, а також початок процесу деформації. Якщо при чищенні зубів з’являється кров – важливо своєчасно перевірити стан ясен. Кровоточивість – це ознака формування ясенних кишень, які призводять до рухливості зубів. Своєчасне видалення зубного каменю, що входить в процедуру професійного чищення зубів, може уповільнити або повністю зупинити патологічні процеси.

показания

Оцінка стоматологів: всі вищевказані ознаки – це симптоми розвитку захворювань пародонту, що вимагає комплексного лікування.

Оскільки пародонтологічна чистка зубів проходить під місцевою анестезією, неприємні відчуття для пацієнта мінімізовані.

Протипоказання

З огляду на специфіку процедури, протипоказання тут практично відсутні. Але в разі алергії на препарати, які використовуються при професійному чищенню, від процедури варто відмовитися.

Цікавить професійна чистка зубів? Звертайтеся в стоматологічний центр DiVaDent. Для призначення закритого кюретажу стоматолог оцінює стан ротової порожнини та виявляє причини, що сприяють розвитку патологічних процесів. Детальна оцінка дозволяє уникнути ускладнень.

Важливо!

Ціна на деякі послуги визначається індивідуально для кожного клієнта. Для цього проконсультуйтеся з нашим адміністратором або стоматологом. У деяких випадках для визначення вартості послуги потрібен огляд стоматолога.