Лікування флюсу, ціна | DiVaDent - стоматологічний центр в Одесі
м. Одеса, вул. Степова, 62

Пн-Пт - з 9:00 до 18:00, Сб - з 9:00 до 15:00

+38 (093) 957 85 95
RU UA

Лікування флюсу

Лікування флюсу на яснах у професійного стоматолога

Фотогалерея

Запальний процес в області зубного кореня має назву абсцесу і виражається у вигляді опухлої ясна і щоки.. Перед тим як розбиратися з цінами на лікування флюсу в Одесі, слід визначитися з причинами освіти гнійника.

Періостит, флегмона або флюс піддається ефективному лікуванню. Не відкладайте прийом до стоматолога і зверніться до професіоналів в стоматологічний центр в DiVaDent. Ми підбираємо індивідуальну схему терапії, яка негайно дає позитивні результати, забезпечує швидке одужання.

Причини виникнення флюсу

Основна причина розвитку запального процесу – це запущений карієс. Уражені отвори на тканинах відкривають доступ бактеріям до дентинной тканини. В результаті вона стає рихлою, що виступає причиною запалення. Лікування флюсу зуба включає не тільки купірування запального процесу, а й усунення причин, які до нього привели.

Причини розвитку флюсу:

  • карієс в занедбаному стані;
  • кіста;
  • запалення ясен;
  • зубний камінь (лікування при флюсі обов’язково включає професійну чистку зубів);
  • наслідки оперативного втручання.

Будь-який запальний процес ротової порожнини супроводжується неприємними, часто хворобливими відчуттями. Важливо врахувати, що відсутність своєчасного лікування може призвести до розриву гнійника, що стане причиною зараження крові.

лечение периостита одесса

Як зрозуміти, що у вас флюс

Основною ознакою флюсу є гнійна шишка на верхньої або нижньої яснах, яка нагадує кісту. Також серед симптомів абсцесу – набряк, який зачіпає підборіддя і шию. Запалення лімфовузлів – характерна ознака запального процесу.

У разі утворення флюсу різко погіршується загальний стан пацієнта. Причина полягає в інтоксикації організму. З огляду на цю особливість, лікування антибіотиками призначається тільки після з’ясування стадії захворювання.

Процедура лікування флюсу

Лікування флюсу в Одесі починається з оцінки стадії розвитку захворювання. На першому етапі стоматолог призначає прийом протизапальних препаратів і антибіотиків. Вони допомагають зупинити розвиток гнійника. Важливий момент: тільки прийом лікарських засобів не допоможе впоратися з флюсом. Тут потрібна стоматологічна допомога.

Як проходить лікування:

  • лікар розкриває гнійник;
  • за допомогою дренажу та інших пристосувань відбувається чистка ясна;
  • рана обробляється дезінфікуючими розчинами.

Ціна лікування флюсу залежить від складності ситуації. У ряді випадків може знадобитися оперативне втручання.

Стоматологічна допомога на різних стадіях розвитку запалення

При формуванні абсцесу зупинити його розвиток допоможе полоскання відварами лікарських трав (збір коригується залежно від стану порожнини рота і можливих алергічних реакцій).

Якщо гній вже почав накопичуватися, то необхідно його видалення через невеликий надріз. Після процедури ротова порожнина обробляється антисептиками. Пацієнту може призначатися курс антибіотиків, щоб виключити подальше інфікування.

Гостра дифузна стадія, що супроводжується розвитком набряку, вимагає оперативного втручання аж до видалення зуба.
Цікавить лікування флюсу після видалення зуба? Потрібна професійна стоматологічна допомога? Звертайтеся в стоматологічній центр DiVaDent!

Важливо!

Ціна на деякі послуги визначається індивідуально для кожного клієнта. Для цього проконсультуйтеся з нашим адміністратором або стоматологом. У деяких випадках для визначення вартості послуги потрібен огляд стоматолога.