Видалення нерва зуба в Одесі, вартість | DiVaDent - стоматологічний центр в Одесі
м. Одеса, вул. Степова, 62

Пн-Пт - з 9:00 до 18:00, Сб - з 9:00 до 15:00

+38 (093) 957 85 95
RU UA

Видалення нерва зуба

Депульпування без болю в стоматології DiVaDent

Фотогалерея

Видалення нерва зуба зазвичай роблять при пульпіті, який не вдалося вилікувати консервативними методами. Це запальний процес, при якому пацієнт відчуває постійний пульсуючий нестерпний біль. Пульпіт виникає з різних причин, найпоширеніші з яких:

  • травмування тканин;
  • запущений карієс;
  • захворювання ясен.

Видалення зубного нерва проводиться разом з пульпою, що містить запалений нерв. Оскільки зубний канал часто має неправильну вигнуту форму, депульпування зуба стає непростим завданням.

Якісне видалення нерва зуба в Одесі можливо в клініці DiVaDent. У нас працюють досвідчені кваліфіковані фахівці, які використовують в роботі тільки якісні матеріали та застосовують тільки новітні методики лікування.

Депульпирование без боли

Як проходить процедура видалення нерва зуба

Щоб полегшити операцію, лікарі використовують сучасні спеціалізовані інструменти та місцеву анестезію. Зазвичай застосовується місцева інфільтрація, лікар вводить препарат безпосередньо в місце втручання. Загальний наркоз рекомендований тільки при проведенні операції дітям молодшого віку.

Попередньо ортодонт проводить всебічне дослідження порожнини рота, визначає конфігурацію каналу і його точний стан. Це робиться для того, щоб зрозуміти, як найпростіше видалити зубний нерв, розробити індивідуальну методику вилучення. Залежно від цього може бути застосована одна з двох методологій:

  • вітальна;
  • або девітальна.

Вітальне видалення нерва проводиться із застосуванням анестезії. Ортодонт розкриває зуб, очищає канал і видаляє пульпу. Порожнина рота і прооперований зубний канал обробляються антисептиком. Далі отвір пломбується. Спочатку ставиться тимчасова пломба, вона носиться протягом 7-10 днів. Якщо не виникає ускладнень, вона замінюється на постійну.

Девітальне видалення нерва зуба – двоетапна операція. На першому етапі за допомогою спеціального складу зупиняють життєдіяльність ураженої пульпи. На це йде від 3-х до 5 днів. Зуб в цей час перебуває під тимчасовою пломбою. На другому етапі – зуб повторно розкривається, відбувається очищення каналу від відмерлих тканин, ретельне очищення та тимчасове пломбування. Після контрольного періоду спостереження ставиться постійна пломба.

Що викликає біль після видалення зубного нерва

Після того як вилучений зубний нерв больові відчуття або так звана постпломбувальний біль, зазвичай проходять протягом кількох днів. Це вважається нормою, оскільки в результаті операції зачіпаються довколишні тканини та на їх відновлення потрібен час. На цей період ортодонт прописує пацієнту знеболююче.

Однак якщо болі не проходять тривалий час, це свідчить про ускладнення. Можливо, були не до кінця витягнуті уражені або відмерлі тканини та запальний процес не зупинено. Болі можуть посилюватися, віддавати у вухо або в шию, може потемніти емаль ураженого зуба. Такий іррадіюючий біль може бути показником невриту трійчастого нерва. В такому випадку необхідно терміново звернутися до лікаря для проведення корекції лікування. Це допоможе уникнути важких ускладнень.

Чи потребує видалення нерв молочного зуба

Молочні зуби, точно так само, як і постійні схильні до захворювань. У дітей можуть розвиватися і карієс і пульпіт. Це не слід ігнорувати, сподіваючись, що зуб скоро випаде і проблема вирішиться сама собою. Здорові зуби можуть вирости лише в здоровій порожнині рота. Якщо ж дитячі зуби своєчасно не лікувати, це може привести до неправильного формування постійних зубів і створить проблеми на все життя.

Дітям депульпація проводиться зазвичай девітальним способом або під загальним наркозом. Від стоматолога це вимагає особливої ​​обережності та ретельності, оскільки в процесі може бути травмований зачаток основного зуба.

Видалення нерва зуба в стоматології DiVaDent

Ви можете звернутися за лікуванням і видаленням нерва зуба в нашу стоматологію DiVaDent. Наші лікарі використовують в роботі тільки якісні матеріали та застосовують тільки новітні методики лікування.

На кожну виконану маніпуляцію ми надаємо гарантію.

Чинну ціну на видалення нерва зуба в нашій клініці можна дізнатися в прайсі, або Ви можете зателефонувати в реєстратуру.

Важливо!

Ціна на деякі послуги визначається індивідуально для кожного клієнта. Для цього проконсультуйтеся з нашим адміністратором або стоматологом. У деяких випадках для визначення вартості послуги потрібен огляд стоматолога.