Санація порожнини рота - вартість, що входить | DiVaDent - стоматологічний центр в Одесі
м. Одеса, вул. Степова, 62

Пн-Пт - з 9:00 до 18:00, Сб - з 9:00 до 15:00

+38 (093) 957 85 95
RU UA

Санація ротової порожнини

Лікарі клініки складуть план лікування зубів і професійно виконають будь-яку процедуру!

Перелік послуг

Санацією ротової порожнини називають комплекс процедур, оздоровлюючих порожнину рота і попереджуючих різні захворювання. У процесі санації фахівці лікують карієс, усувають різні дефекти, видаляють зруйновані зуби, коріння, зубний камінь, лікують різні стоматологічні захворювання, проводять ортопедичну терапію. Також, санація проводиться перед установкою брекетів.

Крім цього, санація рота необхідна для боротьби з хвороботворними мікроорганізмами. Відомо, що патогенна мікрофлора може привести до розвитку важких захворювань у всьому організмі. Тривала дія інфекції закінчується атеросклерозом, ревматизмом та іншими серйозними проблемами зі здоров’ям.

Віруси та грибки, так само як і бактерії, надають руйнівний вплив, тому при появі навіть незначної симптоматики будь-якого захворювання, слід негайно звернутися до стоматолога для проведення обстеження і санування порожнини рота.

Форми санації: індивідуальна, періодична, планова

Сучасна стоматологія пропонує:

  • індивідуальну санацію ротової порожнини. Пацієнт самостійно звертається до фахівців для проходження всіх необхідних стоматологічних процедур;
  • періодичну санацію. Певна група населення проходить санацію, наприклад, в рамках такого заходу як диспансеризація;
  • планову або лікувально-профілактичну санацію. Стоматологи відвідують навчальні заклади, військкомати, військові частини, підприємства, щоб санувати працівників, учнів, військовослужбовців.

Що включає в себе санація ротової порожнини

Санація в стоматології включає:

  • комплексне діагностичне обстеження лікарем ротовій порожнині;
  • видалення таких утворень, як зубний камінь і наліт;
  • якщо це необхідно, проводиться терапія стоматологічних захворювань;
  • видаляються що не підлягають лікуванню зуби, коріння, моляри, «вісімки»;
  • ортодонтом коригується прикус;
  • проводяться заходи щодо протезування.

Якщо порожнина рота потребує санації, одного візиту до стоматолога буде недостатньо. Така можливість є, але тільки у людей, зуби яких лікували нещодавно або вони дуже ретельно проводять заходи щодо гігієни порожнини рота в домашніх умовах. В цілому, комплекс процедур необхідно проходити 2 рази на рік. Для цього краще звернутися до кваліфікованих фахівців в нашу клініку DiVaDent, яка має багатий практичний досвід і бездоганну репутацію. Слід пам’ятати, що відвідування стоматолога для санації допоможе запобігти багатьом захворюванням та їх дороге лікування.

Важливо!

Ціна на деякі послуги визначається індивідуально для кожного клієнта. Для цього проконсультуйтеся з нашим адміністратором або стоматологом. У деяких випадках для визначення вартості послуги потрібен огляд стоматолога.